Opis delovnega mesta

Podjetje NOČITVE ANGELINA ZOFIJA ŠKRABL S.P. TOPOLE 17 A 3250 ROGAŠKA SLATINA zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

    • GOSPODINJA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • pospravljanje sob gostov
  • priprava zajtrka gostom
  • skrb za splošno urejenost prostorov
  • opravljanje drugih gospodinjskih del

Pričakujemo:

  • veselje do dela z ljudmi
  • zanesljivost in natančnost
  • zaposliti želimo osebo, ki bo na delo prihajala iz Rogaške Slatine ali okolice (oddaljenost največ 10 km)

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • možnost dolgoročnega sodelovanja

Način prijave: Za prijavo na razgovor ali več informacij o delu pokličite na tel. št.:  051 346 872 (ga. Zofija)

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  051 346 872 (ga. Zofija)

Več o podjetju na: https://www.n-angelina.si/

Naslov delodajalca:

NOČITVE ANGELINA ZOFIJA ŠKRABL S.P.

TOPOLE 17 A

3250 ROGAŠKA SLATINA

Več o NOČITVE ANGELINA ZOFIJA ŠKRABL S.P.

Villa Angelina se nahaja v neokrnjeni naravi prijetne vasice Topole, ki je oddaljena 2 km od središča Rogaške Slatine.
Nastanitev se nahaja na nadmorski višini 351m s čudovitim razgledom na slovensko pokrajino vse od Kozjanskega hribovja tja do Kamniških Alp in v sosednjo Hrvaško. Gostje imajo možnost počitka in sprostitve v prijetnih sobah s podeželskim stilom.