Opis delovnega mesta

Podjetje TRANSPORT MAHNE, STORITVE D.O.O. zaposli:

  • GOZDAR SEKAČ (m/ž)

  • IZVAJANJE POTREBNIH GOJITVENIH IN VARSTVENIH DEL, IZVAJANJE SEČNJE IN SPRAVILA LESA, OBDELOVANJE GOZDNIH SORTIMENTOV, VZDRŽEVANJE DELOVNIH SREDSTEV, IZVAJANJE VSEH OSTALIH POTREBNIH DEL V GOZDU, IZVAJANJE VSEH VARSTVENIH PREDPISOV PRI DELU TER UPORABA OSEBNIH ZAŠČITNIH SREDSTEV IN OPREME

Pričakujemo:

  • izobrazba: nepopolna osnovnošolska
  • NPK GOZDAR SEKAČ, NPK GOZDAR TRAKTORIST

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MAHNE MARTIN telefon: 041 566-400 el. naslov: martin.mahne@siol.net

Naslov delodajalca:

TRANSPORT MAHNE, STORITVE D.O.O.

ISTRSKA ULICA 9

6240 KOZINA