Opis delovnega mesta

Podjetje GRAPRI Gradbena operativa d.o.o. zaposli:

  • GRADBENI DELAVEC (m/ž)

  • ZIDANJE Z OPEKO, KAMNOM IN OSTALIMI GRADBENIMI ELEMENTI, TER IZVRŠEVANJE VSEH VRST NOTRANJIH IN ZUNANJIH OMETOV IN FASADE -IZDELOVANJE BETONA, VGRAJEVANJE BETONA – POLAGANJE CESTNIH ROBNIKOV, KORITNIC IN DRENAŽNIH CEVI – POSTAVLJANJE DELOVNIH IN NOSILNIH ODROV – SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE VSEH OSTALIH ZIDARSKIH DEL NA PODLAGI PREDLOŽENIH GRADBENIH NAČRTOV – IZDELOVANJE MANJ ZAHTEVNIH OPAŽEV – KRIVLJENJE IN MONTAŽA MANJ ZAHTEVNIH ARMATUR, – OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO DELAVCA IN NAVODILI DELODAJALCA

Pričakujemo:

  • izobrazba: nižja poklicna, Gradbeništvo
  • MOŽNOST PRIUČITVE – lahko ste tudi brez izobrazbe v tej smeri in izkušenj

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Po pošti, oz. po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: PROSEN BARBARA telefon: 031 399 894 el. naslov: barbara@grapri.org

Naslov delodajalca:

GRAPRI Gradbena operativa d.o.o.

Kersnikova ulica 6

1000 LJUBLJANA