Opis delovnega mesta

Naš naročnik, uspešno slovensko gradbeno podjetje, išče samostojne in oranizirane kandidate za vodenje gradbenih projektov in gradbišč.

  • GRADBENI INŽENIR (m/ž)

Opis del in nalog:

  •  Projektno vodenje na področju nizkih in visokih gradenj
  •  Delo na več projektih/gradbiščih hkrati
  •  Vodenje in organiziranje do 15 delavcev
  •  Koordinacija z ostalimi izvajalci na gradbišču
  •  Izvajanje kalkulacij za manjše projekte
  •  Skrb za upoštevanje varnostnih predpisov na gradbišču
  •  Komunikacija z naročniki in reševanje reklamacij

Pričakujemo:

  • Zaželena vsaj VI. stopnja izobrazbe gradbene
  • Vsaj 5 let delovnih izkušenj z delom v gradbeništvu
  • Napredno poznavanje MS Office
  • Izražene vodstvene in komunikacijske kompetence
  • Samostojnost, samoiniciativnost in zanesljivost
  • Aktivno znanje angleškega in hrvaškega jezika
  • Prednost predstavlja opravljen strokovni izpit pri IZS (ni pa pogoj)

Nudimo:

  • Redno delovno razmerje za določen čas z željo po sodelovanju za nedoločen čas
  • Delo v zagnani ekipi, v stabilnem in perspektivnem podjetju
  • Možnost dodatnega izobraževanja in strokovnega izpopolnjevanja
  • Službeno vozilo za delo na terenu

Dodatne informacije: Naročnik vam nudi redno delovno razmerje za določen čas z željo po sodelovanju za nedoločen čas in delo v zagnani ekipi, v stabilnem in perspektivnem podjetju. Nudijo tudi možnost dodatnega izobraževanja in strokovnega izpopolnjevanja. Za delo vam nudijo vso potrebno opremo, za terensko delo pa službeno vozilo. V kolikor si želite dolgoročnega sodelovanja in s svojimi izkušnjami prispevati k še učinkovitejšemu poslovanju podjetja, vas vabimo, da se prijavite.

Način prijave: Prijave pošljite na elektronski naslov: info@personal-center.si s pripisom: GRADBENI INŽENIR. Dodatne informacije: g. Uroš: 031 – 623 – 104. Vaše prijave bodo obravnavane diskretno.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: G.Uroš: 031 – 623 – 104 oz. info@personal-center.si

Naslov delodajalca:

PERSONAL CENTER d.o.o.
Litostrojska cesta 44D
1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Personal center d.o.o.

Smo agencija za zaposlovanje, ki nudi kadrovske storitve slovenskim in tujim naročnikom. Specializirani smo za iskanje in selekcijo različnega kadra.