Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o. zaposli novega sodelavca:

  • GRAFIČNI  OBLIKOVALEC – dizajner (m/ž)

Opis del in nalog:

  • skrb za ureditev spletnega materiala – grafični dizajn
  • delo s programi Photoshop in Ilustrator ter drugimi spletnimi orodji za oblikovanje
  • delo povezano s celostno podobo spletnih strani in medijev
  • pisanje besedil za članke, bloge, oglase, SEO vsebin
  • DODATNA PRILOŽNOST: V podjetju vam nudimo tudi celostno podporo in mentoriranje, da izoblikujete svoje talente na področju pisanja spletnih besedil (po sistemu “copywriting”). Pogoj je veselje za pisanje tekstov in motivacija, da se pri tem dodatno usposobite.

Pričakujemo:

  • znanje programa Ilustrator in Photoshop
  • zaželjena so poznavanja tudi morebitnih drugih dizajnerskih orodij
  • prednost bodo imeli kandidati, ki imajo veselje in motivacijo tudi za vsebinsko pisanje oblikovanje besedil

Nudimo:

  • prijetno delovno okolje, brez pritiskov ter možnost dela na dodatnih zanimivih projektih
  • dodatno nagrajevanje
  • dopoldansko delo
  • možnost brezplačnega izobraževanja in razvijanja talentov
  • trajanje zaposlitve: projektno ali za daljše obdobje (po dogovoru)

Na prijavo za prosti delovni mesti ste vabljeni tudi kandidati z nekoliko manj izkušnjami!

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na elektronski naslov: info@online-slovenija.si oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:

g. Tilen Repar, tel. 031 868 555

Več informacij o delovnem mestu lahko dobite preko e-maila: info@online-slovenija.si

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova