Opis delovnega mesta

Podjetje TEKSTINA tekstilna industrija d.o.o. zaposli:

  • GRAFIK (RISAR-TEHNOLOG) – m/ž

Opis del in nalog:

  • TKANJE IN KONTROLA KVALITETE TKANJA,
  • PRIVEZOVANJE OSNOV, NATIKANJE LAMEL, PREVIJANJE PREJE,
  • IZDAJA PREJE ZA VOTEK, PRIPRAVLJANJE IN VDEVANJE OSNOV, SNOVANJE,
  • PREGLEDOVANJE IN KLASIRANJE TKANIN, POPRAVILO TKALSKIH STROJEV,
  • ZALAGANJE IN MENJAVA OSNOV IN KOMADOV,
  • PREVENTIVNO KONTROLIRANJE MEHANIZMOV IN PROCES TKANJA,
  • ZAGOTAVLJANJE UREJENOSTI DELOVNEGA OKOLJA IN OKOLICE,
  • OSTALA DELA IN NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA

Pričakujemo:

  • visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Avdiovizualne tehnike in (multi)medijska proizvodnja
  • delovne izkušnje 2 leti
  • vozniški izpit B kategorije
  • urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno, delo z bazami podatkov – osnovno, računalniško oblikovanje – osnovno

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • polni delovni čas
  • plača cca. 1200€ bruto
  • dvoizmensko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: KRAPŠ MAJA telefon: el. naslov: maja.kraps@tekstina.si

Naslov delodajalca:

TEKSTINA tekstilna industrija d.o.o.

Tovarniška cesta 15

5270 AJDOVŠČINA