Opis delovnega mesta

podjetje TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij zaposli:

  • INŽENIRJA ELEKTROTEHNIKE (m/ž)

Opis del in nalog:

  • UPRAVLJANJE MERILNO-REGULACIJSKIH SISTEMOV,
  • UPRAVLJANJE INDUSTRIJSKO – PROCESNE INSTRUMENTALIZACIJE NA PODROČJU KEMIJSKIH TEHNOLOGIJ,
  • DOLOČANJE MERILNIH INSTRUMENTOV,
  • PRERAČUNAVANJE MERILNO-REGULACIJSKIH ARMATUR,
  • NADZOR INSTALACIJ MERILNIH NAPRAV IN ARMATUR, KABLIRANJE,
  • ZAGON IN TESTIRANJE STROJEV NA TERENU, IZDELAVA,
  • UREJANJE IN VZDRŽEVANJE TEHNIČNE IN DRUGE DOKUMENTACIJE SKLADNO Z INTERNIMI IN IZBRANIMI MEDNARODNIMI STANDARDI,
  • DRUGE NALOGE IN OPRAVILA PO NALOGU NADREJENIH.

Pričakujemo:

  • poznavanje programskih orodij na zahtevnejši ravni, vključno s programom Autocad,
  • poznavanje industrijske procesne instrumentacije, in sicer industrijske in procesne armature, merilnikov tlaka, temperature, pretoka in nivoja ter osnove merilno-regulacijskih sistemov (PID regulacijske zanke …),
  • izkušnje iz merilno-regulacijskih procesnih sistemov.
  • poleg tega od kandidatov pričakujemo: sodelovanje pri projektih in timsko delo, pripravljenost za delo na terenu, tudi za obdobje več tednov v državah EU in izven.
  • najmanj visokošolsko strokovno izobrazbo
  • znanje angleškega jezika
  • delovne izkušnje: 2 leti
  • vozniški izpit B-kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • polni delovni čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e-pošti. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: GLUHAK MIRJANA telefon: 05 639 82 76 el. naslov: jobs@technobell.eu

Naslov delodajalca:

TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij

Ferrarska ulica 10

6000 KOPER – CAPODISTRIA

Več o TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij

Družba TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij, je del mednarodne skupine TECHNOBELL TECHNOLOGY s sedežem v Londonu, Velika Britanija.