Opis delovnega mesta

V družbo Kolektor ATP d.o.o., kjer se zavedamo, da so ključni dejavnik našega poslovnega uspeha strokovno usposobljeni in motivirani zaposleni v urejenem in ustvarjalnem okolju, zaradi širitve poslovanja, v svoje vrste vabimo novega sodelavca za zasedbo prostega delovnega mesta:

  • INŽENIR KAKOVOSTI (m/ž)

Kraj dela: Postojna

Delo bo obsegalo predvsem:

  • zahtevnejše načrtovanje kakovosti za izdelke, sestave ali linije
  • načrtovanje in izdelava plana obvladovanja za zahtevnejše in obstoječe izdelke in sestave
  • izdelava PPAP dokumentacije, navodil za delo, kontrolnih planov, planov kontrole in tehnološko – kontrolnih predpisov za vhodne materiale in končne izdelke
  • vodenje in / ali sodelovanje pri projektih na področju avtomobilske industrije
  • industrializacija, prenos projekta v proizvodnjo na kakovostnem področju
  • analiziranje, sodelovanje pri ugotavljanju in odpravljanje vzrokov neustrezne kakovosti
  • reševanje kakovostnih reklamacij izdelka in vhodnih materialov
  • sodelovanje in izvedba ocenjevanja dobaviteljev in presoje kupcev ter procesov
  • poznavanje in uporaba zakonov, predpisov, standardov, navodil in drugih zahtev s področja dela
  • mentorstvo, izobraževanje, uvajanje in nadomeščanje sodelavcev
  • urejanje in čiščenje delovnega mesta v skladu s TPM in 5S
  • ostala podobna dela po navodilu delodajalca

Od kandidatov pričakujemo:

  • vsaj visokošolska (2. bol. st.) ali univerzitetna izobrazba tehniške smeri
  • zaželene delovne izkušnje s projekti v avtomobilski industriji
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • napredna uporaba MS Office
  • proaktivnost, natančnost, samostojnost
  • sposobnost učinkovitega odločanja

Poleg dela v mladem, hitrorastočem kolektivu nudimo:

  • dinamično delo in strokovne izzive v stimulativnem delovnem okolju
  • odlične delovne pogoje
  • možnosti strokovnega izpopolnjevanja in napredovanja
  • uporabo najsodobnejše opreme in orodij
  • sodelovanje pri razvoju vrhunskih rešitev
  • financiranje pokojninskega načrta, po katerem plačuje družba zaposlenim premijo prostovoljnega dodatnega pokojninskega zavarovanja
  • sklenitev delovnega razmerja za določen čas 6 mesecev z možnostjo kasnejše zaposlitve za nedoločen čas

Vaše pisne ponudbe s CV Europassom ter dokazili posredujte do 30. 9. 2020 na elektronski naslov mateja.zitko@kolektor.com ali na naslov: Kolektor ATP d.o.o., Industrijska cesta 2, 6230 Postojna, z zadevo: »Inženir kakovosti«.

Več o Kolektor ATP d.o.o.

Koncern Kolektor je uspešna družba, ki se ponaša z več kot 55 letno tradicijo v visoko specializirani industrijski proizvodnji. Verjamemo v odgovornost, poštenost, vztrajnost in borbenost, usmerjenost h kupcu, inovativnost ter timski duh. Zavedamo se, da so ključni dejavnik našega poslovnega uspeha usposobljeni in motivirani zaposleni v urejenem in ustvarjalnem okolju, zato jim posvečamo veliko pozornosti pri strokovnemu in kariernemu razvoju. Smo globalna družba s sedežem v Idriji in mrežo podjetij v Evropi, Ameriki in Aziji.