Opis delovnega mesta

Podjetje TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij zaposli:

  • INŽENIR STROJNIŠTVA (m/ž)

  • IZVAJANJE STROJNEGA INŽENIRINGA NA PODROČJU GRP IN KEMIJSKIH TEHNOLOGIJ, PROJEKTIRANJE ČRPALK, TOPLOTNIH IZMENJEVALCEV IN REAKTORJEV NA PODROČJU KEMIJSKIH PROCESNIH TEHNOLOGIJ, IZVEDBA PROJEKTIRANJA STROJNIH KONSTRUKCIJ, IZDELAVA, UREJANJE IN VZDRŽEVANJE TEHNIČNE IN DRUGE DOKUMENTACIJE SKLADNO Z INTERNIMI IN IZBRANIMI MEDNARODNIMI STANDARDI, MONTAŽA, TESTIRANJE IN ZAGON STROJEV, DRUGE NALOGE IN OPRAVILA PO NALOGU NADREJENIH

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Strojništvo in obdelava kovin
  • poznavanje operacijskih sistemov, poznavanje programskih orodij na zahtevnejši ravni, vključno s programom Autocad in Solidworks, prednost bodo imeli kandidati z energetske smeri in/ali poznavanjem kemijskih tehnologij in/ali poznavanjem tlačne opreme
  • poleg tega od kandidatov pričakujemo: sodelovanje pri projektih in timsko delo, pripravljenost za delo na terenu, tudi za obdobje več tednov v državah Evropske unije in izven
  • nudimo zaposlitev za nedoločen čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  GLUHAK MIRJANA telefon: 05 639 82 76 el. naslov: jobs@technobell.eu

Naslov delodajalca:

TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij

Ferrarska ulica 10

6000 KOPER – CAPODISTRIA