Opis delovnega mesta

podjetje TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij zaposli:

  • INŽENIRJA STROJNIŠTVA (m/ž)

  • IZVAJANJE STROJNEGA INŽENIRINGA NA PODROČJU GRP IN KEMIJSKIH TEHNOLOGIJ
  • PROJEKTIRANJE ČRPALK, TOPLOTNIH IZMENJEVALCEV IN REAKTORJEV NA PODROČJU KEMIJSKIH PROCESNIH TEHNOLOGIJ
  • IZVEDBA PROJEKTIRANJA STROJNIH KONSTRUKCIJ
  • IZDELAVA, UREJANJE IN VZDRŽEVANJE TEHNIČNE IN DRUGE DOKUMENTACIJE SKLADNO Z INTERNIMI IN IZBRANIMI MEDNARODNIMI STANDARDI
  • MONTAŽA
  • TESTIRANJE IN ZAGON STROJEV
  • DRUGE NALOGE IN OPRAVILA PO NALOGU NADREJENIH

Pričakujemo:

  • Poznavanje operacijskih sistemov
  • poznavanje programskih orodij na zahtevnejši ravni, vključno s programom Autocad in Solidworks
  • prednost bodo imeli kandidati z energetske smeri in/ali poznavanjem kemijskih tehnologij in/ali poznavanjem tlačne opreme.
  • poleg tega od kandidatov pričakujemo: sodelovanje pri projektih in timsko delo
  • pripravljenost za delo na terenu, tudi za obdobje več tednov v državah Evropske unije in izven
  • delovne izkušnje 3 leta
  • angleški jezik
  • najmanj visokošolska izobrazba ustrezne smeri

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • polni delovni čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e-pošti. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: GLUHAK MIRJANA telefon: 05 639 82 76 el. naslov: jobs@technobell.eu

Naslov delodajalca:

TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij

Ferrarska ulica 10

6000 KOPER – CAPODISTRIA

Več o TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij

Družba TECHNOBELL d.o.o. Koper, Inženiring inovativnih tehnologij, je del mednarodne skupine TECHNOBELL TECHNOLOGY s sedežem v Londonu, Velika Britanija.