Opis delovnega mesta

Podjetje CGS Labs, informacijske in okoljske tehnologije, d.o.o. zaposli:

  • INŽENIR ZA PODPORO STRANKAM (m/ž)

  • ZAGOTAVLJANJE IN IZVAJANJE TEHNIČNE PODPORE KUPCEM IN POSLOVNIM PARTNERJEM ZA CGS PROGRAMSKO OPREMO, AUTODESK, BRICSCAD, IDR., REŠEVANJE TEHNIČNIH VPRAŠANJ IN ZAHTEVKOV NA PODPORI, EVIDENCA TEHNIČNE PODPORE, EVALVACIJA IN ANALIZE REŠEVANJA TEHNIČNIH ZAHTEVKOV, SPREMLJANJE TRENDOV NA PODROČJU CAD/BIM PROGRAMSKE OPREME, PRIPRAVA IN IZVEDBA IZOBRAŽEVANJ ZA KUPCE IN POSLOVNE PARTNERJE, KOORDINACIJA IN SODELOVANJE Z OSTALIMI NIVOJI PODPORE, PRODAJNIM IN RAZVOJNIM ODDELKOM, PRIPRAVA IN ZAGOTAVLJANJE AŽURNE BAZE ZNANJA

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Gradbeništvo
  • Zaključena najmanj VI. stopnja izobrazbe gradbene ali tehnične smeri (tudi absolvent), – aktivno znanje angleškega jezika (pisno in ustno), – izrazito afiniteto do informacijskih tehnologij – dobro tehnično poznavanje AutoCAD programske opreme ali druge programske opreme iz družine Autodesk, – komunikacijske sposobnosti, natančnost, odgovornost do dela in pozitivna naravnanost.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: KORBAR ALEŠ telefon: 01 235 06 07 el. naslov: info@cgs-labs.com

Naslov delodajalca:

CGS Labs, informacijske in okoljske tehnologije, d.o.o.

Brnčičeva ulica 13

1231 LJUBLJANA – ČRNUČE