Opis delovnega mesta

Naš naročnik, uspešno slovensko gradbeno podjetje, išče samostojne kandidate za delovno mesto:

  • KABELSKI MONTER (m/ž)

  • razvod in polaganje kablov v kabelsko kanalizacijo in kabelske police
  • priprava kablov in kabelskih spojk
  • spajanje optičnih vlaken
  • izvajanje montažnih del na TK omrežju

Pričakujemo:

  • ustrezna izobrazba elektro smeri,
  • sposobnost dela v timu ter dela z ljudmi,
  • samostojnost, fleksibilnost, samoiniciativnost pri delu, natančnost,
  • odgovoren odnos do dela,
  • organizirano in motivirano osebo,
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • priložnost dela in razvoja v dinamični ekipi z vsakodnevnimi izzivi,
  • zanimivo in fleksibilno delo,
  • pridobitev novih znanj s področja telekomunikacij,
  • začetno uvajanje in izobraževanje ter nadaljnje izobraževanje glede načina dela in novih tehnologij.

Način prijave: Prijave pošljite na elektronski naslov: info@personal-center.si s pripisom: KABELSKI MONTER. Dodatne informacije: g. Uroš: 031 – 623 – 104. Vaše prijave bodo obravnavane diskretno.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: G.Uroš: 031 – 623 – 104 oz. info@personal-center.si

Naslov delodajalca:

PERSONAL CENTER d.o.o.
Litostrojska cesta 44D
1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Personal center d.o.o.

Smo agencija za zaposlovanje, ki nudi kadrovske storitve slovenskim in tujim naročnikom. Specializirani smo za iskanje in selekcijo različnega kadra.