Opis delovnega mesta

Podjetje  ESOTECH, DRUŽBA ZA RAZVOJ IN IZVAJANJE EKOLOŠKIH IN ENERGETSKIH PROJEKTOV, D.D. zaposli:

  • KOMERCIALIST NABAVNIK (m/ž)

Opis del in nalog:

  • IZVAJANJE NABAVNIH PROCESOV V SKLADU S POLITIKO PODJETJA
  • STRATEGIJO NABAVE IN INTERNIMI AKTI DRUŽBE
  • SPREJEMANJE IN EKONOMSKA OBDELAVA PROJEKTOV – VREDNOTENJE STROŠKOV IN NAČRT PRORAČUNA PROJEKTA
  • NABAVA IN SPREMLJANJE DOBAV BLAGA
  • NAROČANJE PREVOZOV – VODENJE NABAVNE DOKUMENTACIJE
  • KONTROLA PREVZEMOV TER PRIDOBIVANJE ZAHTEVANIH CERTIFIKATOV IN IZJAV O POREKLU BLAGA
  • PRIPRAVA POGODB Z IZVAJALCI, DOBAVITELJI, IPD.
  • IZDELAVA PLANOV FAKTURIRANJA, FINANCIRANJA, TERMINSKIH IN OSTALIH PLANOV
  • PRIPRAVA IN UREJANJE TEDENSKIH, MESEČNIH IN KONČNIH POROČIL O POTEKU PROJEKTOV – OBVLADOVANJE POGODBENIH IN TEHNOLOŠKIH OBVEZNOSTI NA PROJEKTU
  • NADZOR, SPREMLJANJE REALIZACIJE DOBAV, STORITEV SKOZI VSE FAZE PROJEKTA – IZDELAVA, KONTROLA KALKULACIJ IN FAKTUR – REŠEVANJE REKLAMACIJ

Pričakujemo:

  • izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna, Strojništvo in obdelava kovin, visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Družbene vede (podrobneje neopredeljeno)
    višješolska (prejšnja), višja strokovna, Družbene vede (podrobneje neopredeljeno)
    visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Elektrotehnika in energetika
    višješolska (prejšnja), višja strokovna, Elektrotehnika in energetika
    visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Strojništvo in obdelava kovin
  • zaželjeno poznavanje tehničnih materialov iz strojnega in elektro področja

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:

  • prijave sprejemamo po e-pošti ali po pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  CVIKL DARJA telefon: 03 899 46 01 el. naslov: darja.cvikl@esotech.si

ESOTECH, DRUŽBA ZA RAZVOJ IN IZVAJANJE EKOLOŠKIH IN ENERGETSKIH PROJEKTOV, D.D.

PRELOŠKA CESTA 1

3320 VELENJE