Opis delovnega mesta

Podjetje PETIT d.o.o. v svojo ekipo tržnikov vabi novega sodelavca ali sodelavko:

  • STROKOVNI SVETOVALEC – KOMERCIALIST (m/ž)

V podjetju uporabljamo inovativen investicijski program, ki z uporabo umetne inteligence varčevalcem/vlagateljem prigospodari 13-15% obresti na vložek letno. Rezultati so revidirani in potrjeni s strani revizijske hiše in imajo najdaljšo zgodovino od vseh ponudnikov v Evropi. Program je zakonsko urejen in skladen. Stranke so tako slovenska podjetja, kot tudi fizične osebe – imamo lastne baze. Iščemo komercialista, ki bo postal del naše ekipe:

  • naš novi sodelavec – svetovalec bo skrbel za pridobivanje novih strank ter komunikacijo z obstoječimi
  • delo je v pisarni in občasno tudi na terenu – sestanki s strankami
  • nezadovoljnih strank ni, zato je delo zelo prijetno

Pričakujemo:

  • da ste komunikativna, poštena, zanesljiva, urejena in resna oseba
  • imeti morate razvite komunikacijske spretnosti
  • tri leta izkušenj v prodaji
  • vozniški izpit B kategorije
  • računalniška znanja – pričakujemo osnove
  • potrdilo o nekaznovanosti pred pričetkom dela
  • starost, spol in izobrazba niso pomembni dejavniki za zaposlitev

Nudimo:

  • delo v prijetnem, pozitivnem okolju, kjer si med seboj pomagamo
  • vrhunska izobraževanja in izpopolnjevanja
  • dinamično delo
  • donosno plačilo, z možnostjo rasti – začetno plačilo med 900 in 1.500 EUR (*) ter možnost podvojitve ali potrojitve zaslužka v 6-ih mesecih

*ob izpolnjenih pogojih

  • sprejetim kandidatom bo nudena celovita pomoč v vseh korakih dela
  • delo poteka v Ljubljani

Način prijave:

Kandidati naj pošljejo prijavo in CV z izkušnjami na e-mail: info@helium.si

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova