Opis delovnega mesta

ALPMETAL & CO, PROIZVODNJA IN TRGOVINA, D.O.O., SELCA zaposli:

  • KOMERCIALIST (m/ž)

  • PRODAJA,NABAVA,LOGISTIKA,DELO V KOMERCIALI, KOMUNIKACIJA S STRANKAMI IN DRUGIMI POSLOVNIMI PARTNERJI, POZNAVANJE STANDARDOV KAKOVOSTI V AVTOMOBILSKI INDUSTRIJI

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • delovne izkušnje niso pogoj
  • vozniški izpit B kategorije
  • Znanje jezikov:
    angleški jezik tekoče
    nemški jezik tekoče
  • rač.znanje Microsoft Office -Excel, Word Outlook,
  • vodenje projektov,
  • priprava terminskih planov,
  • znanje branja risb in specifikacij,
  • sposobnost dela v timu,
  • samoiniciativnost, razgledanost, komunikativnost in ambicioznost

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece

Način prijave: svojo prijavo pošljite po e- pošti, oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MARTINA GOLIJA, telefon: 031 733 614, e-naslov: martina.golija@gmail.com

Naslov delodajalca:

ALPMETAL & CO, PROIZVODNJA IN TRGOVINA, D.O.O., SELCA

SELCA 86,

4227 SELCA