Opis delovnega mesta

Podjetje KMETIJSKA ZADRUGA RUŠE Z.O.O. zaposli:

  • KOMERCIALIST (m/ž)

  • RAZISKAVE TRGA, PLANIRANJE NABAVE, ISKANJE PONUDB, NAROČANJE BLAGA, VODENJE NABAVNIH EVIDENC, SPREMLJANJE IN ANALIZIRANJE CEN NA PRODAJNEM IN NABAVNEM TRGU, ŠIRITEVIN RAZVOJ PRODAJNEGA PROGRAMA Z UVAJANJEM NOVIH PRODAJNIH POTI, ISKANJE NOVIH NABAVNIH VIROV, PRODAJA BLAGA VEČJIM ODJEMALCEM IN NEPOSREDNA PRODAJA KUPCEM, KOMUNICIRANJE Z JAVNOSTJO

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Ekonomija
  • vozniški izpit B kategorije
  • delovne izkušnje: 3 leta
  • znanje angleškega in nemškega jezika
  • obvladovanje dela s preglednicami

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • plačilo: 1.111 EUR

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞 POLONA MARIN FAKTOR, e- naslov: kmetijska.zadruga.ruse[at]siol.net
Naslov: TRG VSTAJE 4, 2342 RUŠE

Naslov delodajalca:

KMETIJSKA ZADRUGA RUŠE Z.O.O.

TRG VSTAJE 4

2342 RUŠE