Opis delovnega mesta

Podjetje REGIUS, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO IN STORITVE D.O.O. zaposli:

  • KOMERCIALIST (m/ž)

  • VSA KOMERCIALNA DELA, SLEDENJE IN ORGANIZACIJA VOZNEGA PARKA, VODENJE EVIDENCE DELAVCEV PO GRADBIŠČIH, VLAGANJE A1 OBRAZCEV IN UREJANJE PRIPADAJOČIH ZAVAROVALNIH PODLAG, SPREJEM POŠTE, UREJANJE OSEBNIH MAP ZAPOSLENIH, IZDAJA IN OBRAČUNAVANJE POTNIH NALOGOV

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska, Splošne izobraževalne aktivnosti/izidi
  • ODLIČNE ORGANIZACIJSKE SPOSOBNOSTI, SAMOINICIATIVNOST, KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, SPOSOBNOST DELOVANJA V STRESNEM OKOLJU…
  • znanje nemškega in bosanskega jezika

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Po e- pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: SAJE NINA telefon: 02 461 21 98 el. naslov: info@regius.si

Naslov delodajalca:

REGIUS, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

Lahova ulica 36

2000 MARIBOR