Opis delovnega mesta

V podjetju HYPEX d.o.o. zaradi dobrega poslovanja in širitve razpisujemo prosto delovno mesto:

  • KOMERCIALIST NA TERENU za domači trg (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • delo poteka na terenu
  • prodaja izdelkov celotnega prodajnega aranžmaja podjetja
  • izdelava plana obiskov in posvet z vodjem prodaje
  • izdelava poročil o opravljenih obiskih ter aktivno poročanje vodji prodaje
  • 1x tedensko sestanek na sedežu podjetja (načeloma petki)
  • aktivno sodelovanje v prodajnem timu
  • samostojno pridobivanje novih strank
  • ohranjanje in vzdrževanje stikov s strankami
  • nenehno izobraževanje

Pričakujemo:

  • zahtevana izobrazba: V., VI/1., VI/2., VII.
  • zahtevane delovne izkušnje: 1 – 3 let
  • končano najmanj srednjo izobrazbo, smer: strojništvo, mehatronika ali druga tehnična smer
  • znanje iz področja industrijske avtomatizacije
  • delovne izkušnje na področju (terenske) prodaje
  • pripravljenost za učenje in pridobivanje novih znanj, tako strokovnih kot splošnih pripravljenost na delo na terenu
  • zmožnost samostojnega odločanja in presojanja, hitro opažanje, hitro odzivanje, visoka stopnja odgovornosti, inovativnost, komunikativnost, smisel za timsko delo in vztrajnost
  • osebna urejenost

Nudimo:

  • redno zaposlitev
  • fiksni + variabilni del plače (odvisno od izkušenj)
  • službeni avto, telefon in ostale delovne pripomočke, potrebne za delo
  • urejeno delovno okolje
  • dinamično delo v perspektivnem delovnem okolju
  • redno izobraževanje in usposabljanje na strokovnem področju
  • oblika zaposlitve ali sodelovanja: zaposlitev za nedoločen čas
  • mesečno plačilo: po dogovoru

Način prijave: vaše prijave z življenjepisom, natančnim opisom dosedanjih delovnih izkušenj sprejemamo do 12.5.2019 na: zaposlitev@hypex.si.

Obiščite nas tudi na www.hypex.si

HYPEX, d.o.o.
Alpska cesta 43
4248 Lesce

Več o Hypex d.o.o.

Dejstva, ki nas odlikujejo:
- na trgu smo pristni že 28 let
- konstantno beležimo poslovno rast
- nizka fluktuacija kadrov
- izvažamo v tujino
- smo tehnološko napredno podjetje
- smo proizvajalci opreme za industrijsko avtomatizacijo