Opis delovnega mesta

Skozi vsa leta vztrajnega dela je podjetje Davidov hram d.o.o. postalo eno vodilnih privatnih podjetij, ki svoje aktivnosti usmerja v distribucijo vseh vrst pijač in živil, z namenom ostati najbolj zanesljiv poslovni partner tako za naše kupce kot tudi za naše dobavitelje in zaposlene. Zaradi želje po nadaljnjih uspehih v svoje vrste vabimo komercialista za terensko delo na področju Ljubljane z okolico.

Razpisano imamo prosto delovno mesto:

  • KOMERICALIST NA TERENU (M/Ž)

Delovne naloge:

  • obisk že obstoječih strank na področju Ljubljane z okolico in pobiranje naročil pri strankah
  • iskanje novih strank
  • realizacija mesečnih in letnih prodajnih planov
  • sklepanje pogodb o poslovnem sodelovanju, informiranje kupcev o prodajnih pogojih, novih artiklih, plačilnih pogojih, itd.
  • reševanje reklamacij
  • spremljanje plačil in opominjanje strank o zapadlih dolgovih ter skrb za njihovo reševanje

Pričakujemo:

  • izkušnje na področju prodaje v HORECA segmentu
  • izpit B kategorije
  • računalniška pismenost
  • izrazita ciljna in prodajna usmerjenost
  • dobre komunikacijske veščine
  • zmožnost sprejemanja odgovornosti
  • visoka motiviranost za delo
  • dinamičnost in pozitivna usmerjenost
  • fleksibilnost

Nudimo:

  • delo v manjšem in prijetnem kolektivu
  • dinamično terensko delo
  • enoizmensko dopoldansko delo za polni delovni čas (od ponedeljka do petka, vikendi in prazniki prosto)
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • urejeno delovno okolje
  • uvajanje v delo
  • redno in stimulativno plačilo
  • službeno vozilo, služben telefon in tablični računalnik
  • možnost za karierno in osebnostno rast

Zainteresirane kandidate vabimo, da nam pošljete vlogo z življenjepisom na iris@davidovhram.si