Opis delovnega mesta

Podjetje  2TM, svetovanje za izobraževanje, d.o.o. zaposli:

  • KOMERCIALIST – področje BIH ali HRV (m/ž)

Opis del in nalog:

  • TRŽENJE STORITEV PODJETJA OBSTOJEČIM STRANKAM TER
    ISKANJE NOVIH STRANK V POSLOVNIH PROSTORIH IN NA TERENU, NUDENJE
    STROKOVNEGA SVETOVANJA, SKLEPANJE POGODB, NAČRTOVANJE IN
    IZVAJANJE TARGETIRANIH TRŽNIH KAMPANJ, ORGANIZACIJA IN UDELEŽBA NA
    DOGODKIH KOT SO SEJMI, KONFERENCE, PREZENTACIJE.

Pričakujemo:

  • izobrazba: višješolska ali visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja), smer
    ekonomija, komerciala ali marketing.
  • Delovne izkušnje: 5 let v prodaji
  • Znanje jezikov: slovenski jezik – tekoče, hrvaški/srbski jezik razumevanje tekoče, govorjenje
    tekoče, pisanje tekoče, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro,
    znanje ruskega jezika pomeni prednost (ni nujno)
  • Računalniška znanja urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno, delo z
    bazami podatkov – zahtevno
  • Drugi pogoji samostojnost in hkrati timska naravnanost, samoiniciativnost, prijaznost in veselje
    do dela z ljudmi, dobre sposobnosti govornega in pisnega komuniciranja, vestnost, dinamičnost
    in iznajdljivost, zanesljivost in odgovornost, računalniško pismenost (MS Office, internet, FB),
    vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • določen čas, 12 mesecev

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na naslov: cv@2tm.si

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: Tanja Stubičar Gantar,  el. naslov: cv@2tm.si

Naslov delodajalca:

2TM, svetovanje za izobraževanje, d.o.o.

Dunajska cesta 106

1000 Ljubljana

Več o 2TM, svetovanje za izobraževanje, d.o.o.

2TM d.o.o. je podjetje, ki na mednarodnem tržišču promovira slovenske izobraževalne ustanove. Tujim študentom pa pomagamo pri vpisu v slovenske srednje in višje šole ter na fakultete.