Opis delovnega mesta

Podjetje BOMERX D.O.O. zaposli:

  • KOMERCIALIST / PRODAJNI SVETOVALEC (m/ž)

Zaradi širjenja poslovanja iščemo dva nova sodelavca na področju trženja kozmetičnih izdelkov v kozmetičnih salonih po Sloveniji in vam tako ponujamo možnost, da se dokažete na vašem delovnem področju ter pridružite našemu kolektivu.

  • skrb za prodajo in svetovanje pri prodaji priznanih blagovnih znamk
  • obiskovanje obstoječih kupcev
  • predstavitve novosti ter pobiranje rednih in izrednih naročil
  • redno spremljanje in obveščanje strank in partnerjev o novostih in podrobnostih prodajnega asortimana
  • iskanje novih potencialnih kupcev
  • komercialne predstavitve s ciljem praktične demonstracije, ki jo opravi kozmetičarka
  • odgovorni boste za pripravo, koordinacijo, nadziranje in realizacijo letnega, četrtletnega in mesečnega plana prodaje določenega kupca, za reševanje reklamacij, vnos podatkov ter obdelavo vstopnih faktur
  • skrb za plačila

Pričakujemo:

  • IZKUŠNJE v prodaji ter ODLIČNO poznavanje prodajnih procesov
  • najmanj srednja izobrazba, ekonomske, ali druge ustrezne smeri
  • prednost imajo kandidati z izkušnjami v prodaji in dodatnim izobraževanjem v prodaji
  • urejenost, NATANČNOST in doslednost
  • odlične komunikacijske sposobnosti
  • dobro znanje angleškega jezika
  • vozniški izpit B kategorije
  • osebnostne lastnosti: organiziranost, samoiniciativno ciljno naravnan-a, odgovornost, vztrajnost, natančnost, zmožnost dela v timu, pozitivna naravnanost, veselje do dela z ljudmi, urejenost, prijaznost in komunikativnost

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev s 3 mesečnim poskusnim delom in kasnejšo zaposlitvijo za nedoločen čas
  • delo v urejenem okolju in prijetnem kolektivu
  • izobraževanje doma in v tujini
  • plačilo v skladu z individualnim razgovorom z direktorjem družbe, glede na dosedanje reference in izkušnje
  • delo poteka v Grosupljem ter na terenu

Način prijave:  Svojo prijavo s kratkim opisom delovnih izkušenj pošljite po e- pošti na  info@bomerx.si

Naslov poslovnih prostorov opravljanja dela:  Bomerx d.o.o., PE Gasilska 16, 1290 Grosuplje

Naslov delodajalca:

BOMERX D.O.O.
Robert Brüfach
AŽMANOVA 6
1000 LJUBLJANA
Slovenija
01/786 57 43

Več o BOMERX D.O.O.

Podjetje Bomerx d.o.o. je priznano mednarodno podjetje in je del skupine, ki ima v lasti avstrijsko podjetje Beauty Solution Handles gmbh in hrvaško podjetje RR Solutions d.o.o. Podjetja so specializirana za prodajo vrhunskih kozmetičnih izdelkov, ki so na voljo v lekarnah, kozmetičnih salonih, frizerskih salonih, wellness-ih, hotelskih verigah in parfumerijah (Decleor, Carita, Sothys, Thalgo, Elemis, Gelish, Zoya, Perron Rigot, Depileve, Phyto, Lierac, itd.).