Opis delovnega mesta

V podjetju HYPEX d.o.o. zaradi povečanega obsega dela in širitve prodajnih programov, vabimo zainteresirane posameznike na prosto delovno mesto:

  • KOMERCIALIST S TEHNIČNIM ZNANJEM (m/ž)

Opis delovnega mesta:

• prodajanje izdelkov
• pridobivanje in izdelovanje ponudb ter naročil
• pridobivanje in izdelovanje naročil pri domačih in tujih dobaviteljih
• lansiranje delovnih nalogov v proizvodnjo
• stalen stik s kupci in dobavitelji
• urejanje reklamacij

Pričakujemo:

• pričakujemo samoiniciativno, energično, tržno usmerjeno osebo
• odlično pisno in govorno izražanje
• aktivno znanje angleškega jezika
• usposobljenost za delo z osebnim računalnikom
• izobrazba tehnične ali druge ustrezne smeri, zaželjeno s področja strojništva

Nudimo:

• zaposlitev za nedoločen čas
• stimulativno plačilo
• urejeno delovno okolje
• dinamično delo v kreativnem in perspektivnem delovnem okolju
• priložnost za graditev in razvijanje kariere
• redno izobraževanje in usposabljanje na strokovnem področju

Vašo podrobno predstavitev z življenjepisom in poudarkom na Vaših dosedanjih delovnih izkušnjah pošljite na e-mail  zaposlitev@hypex.si ali direktno preko zaposlitvenega obrazca podjetja na strani: https://hypex.si/sl/index/viewjob/id/23

PRIDRUŽITE SE NAM!

Obiščite nas tudi na www.hypex.si

HYPEX, d.o.o.
Alpska cesta 43
4248 Lesce

Več o HYPEX d.o.o.

Podjetje HYPEX d.o.o. je proizvodno-trgovsko podjetje v zasebni lasti, ustanovljeno leta 1990. Pred leti smo zgradili sodoben poslovno proizvodni center v industrijski coni v Lescah, kjer je poleg poslovnih prostorov tudi veleprodajna trgovina, skladišča ter obrat proizvodnje.