Opis delovnega mesta

Ste komunikativni, dinamični in vas veseli delo z ljudmi? Podjetje Hanna Service d.o.o, zaradi širitve svojega komercialnega oddelka, zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • KOMERCIALIST ZA PODROČJE SLOVENIJE, HRVAŠKE in AVSTRIJE

Opis del in nalog – kot nov član naše ekipe boste:

  • samostojno organizirali sestanke
  • organizirali in sodelovali na sejmih, prireditvah in komercialnih seminarjih
  • pripravljali ponudbe in sklepali prodajne pogodbe

Od vas pričakujemo:

  • srednja splošna ali strokovna izobrazba iz naravoslovne ali jezikovne smeri
  • zaželeno je da je kandidat dinamičen, aktiven predan delu ter da ima proaktiven odnos do strank
  • tekoče znanje angleškega ter nemškega jezika (pisno in ustno)
  • vozniško dovoljenje B kategorije

Nudimo:

  • možnost poklicnega in osebnega razvoja v mednarodno priznanem podjetju
  • poleg fiksnega dohodka vam izplačamo tudi provizije od sklenjenih poslov

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti. Upoštevali bomo samo prijave in življenjepisi v ANGLEŠKEM JEZIKU poslane na naslov:  r.andreotti@hannaservice.eu

Z veseljem pričakujemo vašo prijavo na prosto delovno mesto in se veselimo sodelovanja z vami!

Naslov delodajalca:

HANNA SERVICE d.o.o.

Sermin 75H Bertoki

6000 Koper

Več o HANNA SERVICE d.o.o.

Podjetje Hanna Service d.o.o. je bilo ustanovljeno v Sloveniji leta 2013 z namenom dostave in podpore strankam pri izdelkih Hanna Instruments. Podjetje se nahaja v Kopru in nudi instrumente in raztopine za kemijske analize.