Opis delovnega mesta

Podjetje ARIDA trgovina, inženiring, marketing, consulting d.o.o. zaposli:

  • KOMERCIALIST ZA PRODAJO NA TERNU (m/ž)

  •  PRODAJA ŽE OBSTOJEČIM STRANKAM IN PRIDOBIVANJE NOVIH, IZPOLNJEVANJE PLANSKIH OBVEZNOSTI. SKRB ZA PRODAJO IN SVETOVANJE PRI PRODAJI “TEHNIČNEGA” BLAGA. PREZENTACIJE ARTIKLOV PRI KUPCIH. SPREJEM IN UREJANJE REKLAMACIJSKIH ZAHTEVKOV. OSTALE DELOVNE NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna
  • delovne izkušnje: 2 leti
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞

DUNJA PILIH
Telefon: 059 09 40 71
E-naslov: dunja@arida.si

Naslov delodajalca:

ARIDA trgovina, inženiring, marketing, consulting d.o.o.

Drofenikova ulica 12

3230 ŠENTJUR