Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, komunalno podjetje iz Kranja, iščemo nove sodelavce za delovno mesto:

  • KOMUNALNI DELAVEC (m/ž)

Opis del in nalog:

  • Praznjenje zabojnikov,
  • odvoz smeti,
  • delo na terenu,
  • pomoč vozniku pri manevriranju z vozilom.

Pričakujemo:

  • Zaključeno II. stopnjo izobrazbe,
  • dobra fizična pripravljenost,
  • motiviranost za delo,
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • Delo v prijetnem kolektivu,
  • enoizmensko delo s prostimi vikendi,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti, pokličite za razgovor oz. jo oddajte na spodnji povezavi.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, da ste oglas zasledili na inzaposlitev.net

Kontaktna oseba: PETRA ZUPAN, telefon: 051 677 518, e-naslov: petra.zupan@kariera.si

Naslov delodajalca:

KARIERA d.o.o.

Dunajska cesta 165

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Kariera d.o.o.

Skupina Kariera je od ustanovitve leta 2005 postala eno največjih kadrovskih podjetij v Sloveniji. Letno opravimo več kot 10.000 selekcijskih postopkov in pomagamo do nove zaposlitve več kot 1.200 kandidatom.