Opis delovnega mesta

Smo proizvodno-trgovsko podjetje z lastnim razvojem na področju industrijske avtomatizacije in industrijske opreme, prisotno tako na domačem kot na tujem tržišču.
Zaradi nenehnega širjenja, razvoja in novih projektov v dinamičen kolektiv vabimo novega sodelavca ali sodelavko.

  • KONSTRUKTER ENOSTAVNEJŠIH MEHANSKIH DELOV (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  •  konstruiranje enostavnejših mehanskih delov
  •  konstrukcija posebnih izvedb linearnih aktuatorjev
  • Izdelava delavniške dokumentacije
  • izdelava in priprava tehnične dokumentacije

Pričakujemo:

  • končano najmanj V. stopnjo izobrazbe strojne, mehatronske ali druge tehnične smeri
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju razvoja izdelkov ali strojev (zaželeno s področja industrijske avtomatizacije)
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • dobra računalniška pismenost – MS Office
  • poznavanje strojnih elementov
  • znanje programa za 3D CAD, prednost ima Avtodesk Inventor
  •  izjemna natančnost pri delu in redoljubnost
  •  samoiniciativnost, vztrajnost, prodornost

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • priložnost za graditev in razvijanje kariere
  • redno izobraževanje in usposabljanje na strokovnem področju

Vaše prijave z življenjepisom in natančnim opisom dosedanjih delovnih izkušenj sprejemamo na: zaposlitev@hypex.si

Hypex, podjetje za proizvodnjo, montažo, servisiranje in prodajo Fluidne tehnike, Lesce, d.o.o.

Alpska cesta 43

4248 Lesce, Slovenija

Več o Hypex d.o.o.

Podjetje Hypex d.o.o. je proizvodno-trgovsko podjetje v zasebni lasti, ustanovljeno leta 1990. Pred leti smo zgradili sodoben poslovno proizvodni center v industrijski coni v Lescah, kjer je poleg poslovnih prostorov tudi veleprodajna trgovina, skladišča ter obrat proizvodnje.
Proizvodno-prodajni program smo v zadnjem času razširili, tako da danes nudimo veliko izbiro elementov industrijske avtomatizacije in industrijske opreme za strojograditelje, vzdrževalce, inštalaterje in obrtnike tako doma kot v tujini.