Opis delovnega mesta

GOSTOL Tolminske Strojne Tovarne d.d. zaposli:

  • MONTER PLASIČAR (m/ž)

  • SNOVANJE IN KONSTRUIRANJE ELEMENTOV, SKLOPOV IN STROJEV PRIPRAVLJANJE IN IZDELOVANJE TEHNIČNE DOKUMENTACIJE, NAVODIL IN IZDELAVA SPECIFIKACIJE ODPREME IZVAJANJE TEHNIČNE PODPORE V PROIZVODNJI, ORGANIZACIJA IN VODENJE PREIZKUSOV SODELOVANJE PRI REŠEVANJU REKLAMACIJ IN NESKLADNOSTI EKONOMSKA IN TEHNIČNA RACIONALIZACIJA OBSTOJEČIH REŠITEV SODELOVANJE PRI KOMERCIALNIH RAZGOVORIH Z DOBAVITELJI IN KUPCI.

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo; alternativno: višješolska (prejšnja), višja strokovna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • delovne izkušnje 1 leto
  • vozniški izpit B kategorije
  • dobro znanje angleškega jezika
  • OZNAVANJE TEHNIK KONSTRUIRANJA OBVLADOVANJE ZAHTEVNEJŠIH RAČUNALNIŠKIH ORODIJ SMISEL ZA TIMSKO DELO.

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  prijavo pošljite po elektronski pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  KACIN PERAT VESNA telefon: 05 380 13 16 el. naslov: vesna.perat@gostol-tst.eu

Naslov delodajalca:

GOSTOL Tolminske Strojne Tovarne d.d.

Čiginj 63

5220 TOLMIN