Opis delovnega mesta

LIVAR, PROIZVODNJA IN OBDELAVA ULITKOV, D.D. GROSUPLJE zaposli:

  • KONTROLOR KAKOVOSTI (m/ž)

  • KONTROLA POLIZDELKOV IN IZDELKOV PO PREDPISANIH POSTOPKIH IN ZAVRAČANJE NEUSTREZNIH MERITVE Z UZ MERITEV TRDOT NA ULITKIH VIZUALNA KONTROLA ULITKOV NADZOR PROCESA FINALIZACIJE NADZOR NAD PAKIRANJEM IZVAJANJE POSEBNIH KONTROLNIH POSTOPKOV – OBREMENITVENI PREIZKUS ZA KANALSKI PROGRAM IZVEDBA SPEKTROMETRSKIH ANALIZ V LABORATORIJU, KONTROLA SUROVCEV/ORODIJ MERITVE NA ROČNEM MERILNEM STROJU ROČNE MERITVE Z UPORABO ROČNIH MERIL PREVZEM IZDELKOV NA OSNOVI KUPČEVIH ZAHTEV, OZNAČEVANJE NESKLADNIH PROIZVODOV, KONTROLA VSEH VRST VHODNIH REPROMATERIALOV IN VODENJE EVIDENC PREJEMOV, VODENJE PREDPISANIH EVIDENC KONTROLNIH POSTOPKOV IN REZULTATOV TESTIRANJA, DOSTAVA POTREBNIH VZORCEV ZA KONTROLO V LABORATORIJ, IZDELAVA VZORCEV ZA ANALIZE PO NAVODILIH, OBDELAVA PODATKOV PREKO INFORMACIJSKEGA SISTEMA, SKRB ZA KONTROLNO IN MERILNO OPREMO, OSTALA DELA PO NALOGU NADREJENEGA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna
  • delovne izkušnje: 1 leto
  • drugi pogoji izredno dober vid, delovne navade, natančnost, samostojnost pri delu, pripravljenost na delo v dveh, pripravljenost na sodelovanje in dodatno učenje, odgovoren odnos do dela. Nudimo pogodbo za določen čas s poskusno dobo, dve izmensko delo, zanimivo in dinamično delo, delo v prijetnem kolektivu, uvajanje v delo, toplo prehrano.

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev
  • poskusna doba 3 mesece
  • polni delovnik

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti, po navadni pošti ali pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: NINA POGLAJEN, telefon: 031 313 341, e-naslov: nina.poglajen@livar.si

Naslov delodajalca:

LIVAR, PROIZVODNJA IN OBDELAVA ULITKOV, D.D.

 Ljubljanska cesta 43,

1295 IVANČNA GORICA