Opis delovnega mesta

A.M.MIKLAVC d.o.o., PE LAŠKO zaposli:

  • KONTROLOR NA TEHNIČNIH PREGLEDIH (m/ž)

opis del in nalog:

  • tehnični pregledi osebnih, tovornih in priklopnih vozil tudi nad 3.5 t ndm
  • homologacija vozil
  • vodenje evidenc in skrb za pisarno, delovno mesto in poslovne prostore ter okolico
  • delovna mesta so razpisana na vseh naših enotah, PE Nizka, PE Velenje, PE Laško!.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Motorna vozila, ladje in letala
  • angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje zadovoljivo, nemški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo
  • urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno
  • delovne izkušnje 3 leta
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece
  • dvoizmenski urnik dela

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MIKLAVC ANTON telefon: el. naslov: miklavc@gmail.com

Naslov delodajalca:

A.M.MIKLAVC d.o.o., PE LAŠKO

Podšmihel 1 F

3270 Laško

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net