Opis delovnega mesta

Podjetje AMZS d.d. , PE PTUJ zaposli:

  • KONTROLORJA TEHNIČNIH PREGLEDOV 1 (m/ž)

  • IZVAJANJE OPRAVIL KONTROLORJA TEHNIČNIH PREGLEDOV ZA KONTROLO MOTORNIH IN PRIKLOPNIH VOZIL V SKLADU S PREDPISI IN NAVODILI ZA DELO IZVAJANJE TEHNIČNIH PREGLEDOV DO IN NAD 3500 KG NDM
  • IZVAJANJE TEHNIČNIH PREGLEDOV CEMT
  • SPREJEMANJE STRANK IN OPRAVLJANJE ZAKLJUČNEGA RAZGOVORA
  • IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI S STRANI NADREJENEGA VODJE

Pričakujemo:

  • srednješolska strokovna izobrazba tehnične ali prometne smeri Izpit za kontrolorja tehničnih pregledov-potrebno obnavljanje znanja
  • vozniški izpit B kategorije ter veljavno vozniško dovoljenje
  • poznavanje zakonodaje in podzakonskih predpisov s svojega področja dela – osnovno znanje za dnevne delovne naloge
  • usposobljenost za delo s strankami – izvedba
  • osnovno, ustno in pisno znanje slovenskega jezika (slovnično ustrezno)
  • usposobljenost za širše razumevanje tehnične dokumentacije.

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: SEDEJ NATAŠA el. naslov: zaposlitev@amzs.si

Naslov delodajalca:

AMZS d.d. , PE PTUJ

Ormoška cesta 23

2250 PTUJ