Opis delovnega mesta

Podjetje AIR-G d.o.o. zaposli:

  • KOVINOSTRUGAR – monter batnih črpalk (m/ž)

Opis del in nalog:

  • delo serviserja in monterja batnih črpalk
  • servisiranje in montiranje v delavnici in na terenu

Pričakujemo:

  • delovnega, vestnega in timskega sodelavca
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • redno plačo in dobro plačilo
  • nasmejan kolektiv

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po po e- pošti na: Air-g@siol.net

Kontaktna oseba: 📞 ga. Diana Tariba, telefon 01 521 19 51.

Naslov delodajalca:

AIR-G d.o.o.

Šmartinska cesta 32

1000 Ljubljana

Več o AIR-G d.o.o.

AIR-G d.o.o. je bilo ustanovljeno leta 1992 in smo pooblaščeni zastopniki ameriškega podjetja Graco, ki pa deluje že vse od daljnega leta 1926.
Ukvarjamo se z INŽENIRINGOM, PROIZVODNJO, PRODAJO in SERVISIRANJEM.
Strankam ponujamo celovite rešitve na področju razprševanja, ekstrudiranja, doziranja, merjenja in transport materialov.