Opis delovnega mesta

Podjetje sama fashion d.o.o. zaposli:

  • KROJILJA (m/ž)

  • IZDELAVO GLAVNEGA KROJA ZA VSAKO VELIKOST ZNOTRAJ OBSEGA VELIKOSTI OBLAČIL Z UPORABO TABEL, INSTRUMENTOV ZA PRIPRAVO, RAČUNALNIKOV IN/ALI MERILNIH NAPRAV, IZDELAVO »TEHNIČNEGA NAČRTA« ALI VZORCEV ZA POSAMEZNO OBLIKO OBLAČIL S POMOČJO RAČUNALNIKA
  • IZRAČUNAVANJE DIMENZIJ VZORCEV GLEDE NA VELIKOSTI Z UPOŠTEVANJEM RAZTEGLJIVOSTI MATERIALA, NATANČNO IZRISOVANJE OBRISOV, KI OZNAČUJEJO, KJE JE POTREBNO POSAMEZNE DELE ZDRUŽITI, KOT TUDI POLOŽAJE NABORKOV, ŽEPOV, LUKENJ ZA GUMBE NA OBLAČILIH, DEKORATIVNIH OBROB NA DELIH  ALI UŠESC NA IZDELKIH IZ BLAGA, Z UPORABO RAČUNALNIKOV ALI INSTRUMENTOV ZA PRIPRAVO
  • NASTAVLJANJE PREDLOG ALI MERJENJE MATERIALOV ZA DOLOČANJE POSAMEZNIH LINIJ ZA REZANJE ALI ZA PRIDOBIVANJE NAJVEČJEGA MOŽNEGA IZKUPIČKA TER USTREZNEGA OZNAČEVANJA TKANIN
  • NASTAVLJANJE GLAVNEGA VZORCA NA TKANINE IN IZREZOVANJE VZORCEV
  • TESTIRANJE VZORCEV Z IZDELAVO IN PRILAGAJANJEM VZORČNIH OBLAČIL
  • POSTAVLJANJE VZORCEV NA VRHNJO PLAST TKANIN IN REZANJE TKANIN NA PODLAGI VZORCEV Z UPORABO ELEKTRIČNIH ALI ROČNIH NOŽEV
  • REZIL ALI RAČUNALNIŠKO PROGRAMIRANIH NAPRAV ZA REZANJE
  • REZANJE TKANIN ALI KRZNA ZA IZDELAVO DELOV ZA OBLAČILA IN DRUGE KRZNENE IZDELKE

Pričakujemo:

  • osebo katera si želi postati del mladega in visoko motiviranega osebja
  • da je kandidat / ka pri opravljanju svojega dela, motivirana, strastna, pogumna in ustvarjalna
  • da se ne bojite spoprijeti se z novimi izzivi in vam modne smernice niso tuje
  • da si želite postati del ekipe Sama Fashion in z njo osvojiti svet

Če posedujete zahtevane lastnosti in imate še vsa potrebna znanja potem se nam pridružite.

Nudimo:

  • izjemno urejno/moderno delovno okolje, fleksibilnost na delovnem mestu, moderni delovni procesi
  • sodelovanje na vseh nivojih dela kot enota
  • potovanja
  • plačilo nadpovprečno za dejavnost, …

Način prijave:  Svojo prijavo s kratkim življenjepisom pošljite po e – pošti na: info@samafashion.at

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Marko Horvat, telefon 041-885- 921

Naslov delodajalca:

sama fashion d.o.o.