Opis delovnega mesta

Podjetje Eksperiment S – Restavracija zaposli novega člana svoje prijetne ekipe kuharjev in natakarjev:

  • KUHAR ALI POMOČNIK KUHARJA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • delo v kuhinji ugledne restavracije
  • predpriprava sestavin za kuhanje
  • priprava glavnih jedi, solat in sladic glede na kompetence in izkušnje
  • skrb za osnovno čistočo delovne površine

Pričakujemo:

  • izobrazba: zaželjena  srednješolska poklicna, smer Gastronomija
  • veliko štejejo tudi izkušnje
  • veselje do tovrstnega dela

Nudimo:

  • redna zaposlitev ali zaposlitev po dogovoru (lahko tudi preko s.p., študentsko delo, ipd.)
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • NEDELJE IN PRAZNIKI PROSTI
  • plačilo je odvisno od vaših delovnih izkušenj
  • nudimo vam uvajanje v delo in možnost učenja na delovnem mestu ter napredovanja

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Več informacij lahko dobite na 031 410 508 (Igor) ali na agiko.gostinstvo@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 031 410 508 (Igor) ali na agiko.gostinstvo@gmail.com

Naslov delodajalca:

Eksperiment S – Restavracija

Šlandrov trg 23
Žalec

Obiščite nas na spletu: http://www.eksperiments.si/