Opis delovnega mesta

Terme Banovci zaposlijo novega člana ali članico svoje ekipe:

  • KUHAR (m/ž)

  • samostojno kuhanje in priprava jedi, priprava jedi po naročilu
  • izdaja in porcioniranje jedi

Pričakujemo:

  • samostojnost, komunikativnost, spodobnost dela v timu, inovativnost in doslednost
  • srednjo poklicno izobrazbo, željena izobrazba iz hotelirstva in gostinstva
  • vozniški izpit B kategorije
  • priporočljive so delovne izkušnje vsaj 2 leti
  • delo je dinamično in izmensko, poteka tudi ob sobotah, nedeljah in praznikih

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 3 mesece s poskusnim delom 1 mesec. Možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • ponujamo vam delo v dinamičnem kolektivu z možnostjo osebne rasti ter poklicnega napredovanja

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e-pošti (suzana.bunderl@terme-banovci.si) ali pokličite na telefonsko številko: 041 624 829

Kontaktna oseba: 📞 041 624 829 (ga. Suzana Bunderl)

Naslov delodajalca:

Terme Banovci
Banovci 1a
9241 Veržej