Opis delovnega mesta

Podjetje MEDGENERACIJSKI CENTER BISTRICA, socialno varstvo, d.o.o. zaposli:

  • KUHAR (m/ž)

  • SODELUJE PRI SESTAVI JEDILNIKOV ZA NAVADNO IN DIETNO PREHRANO Z IZDELAVO RECEPTUR, DAJANJE NAPOTKOV ZA PRIPRAVO HRANE, SPREMLJANJE PORABE ŽIVIL IN SODELOVANJE PRI NABAVI, KONTROLA PRIPRAVLJENIH OBROKOV, NADZOR NAD HIGIENSKIM STANJEM V KUHINJI IN JEDILNICI TER NADZOR NAD UPOŠTEVANJEM PRAVIL VARSTVA PRI DELU (OPREMA IN ZAŠČITNA SREDSTVA), KOORDINACIJA DELA MED DRUGIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI, KUHANJE NAVADNE IN DIETNE HRANE PO JEDILNIKIH, PRIPRAVA OBROKOV ZA SERVIRANJE V JEDILNICI IN NA ODDELKIH TER IZREDNIH OBROKOV, VZDRŽEVANJE KUHINJSKIH PRIPOMOČKOV IN OPREME PO SANITARNIH PRAVILIH, PRIPRAVA VZORCEV HRANE PO ZAHTEVAH SANITARNE INŠPEKCIJE, VSE DRUGE NALOGE PO NALOGU ORGANIZACIJSKE VODJE IN POSLOVODSTVA

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Hotelirstvo in gostinstvo
  • Poznavanje področja priprave dietne prehrane, Higienski minimum v skladu z veljavno zakonodajo, Delo z računalnikom, Osnove dietetike, Znanje s področja priprave zdrave prehrane starostnika

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ŠINIGOJ TINA telefon: 01 729 73 13 el. naslov: tina.sinigoj@mgc-bistrica.si

Naslov delodajalca:

MEDGENERACIJSKI CENTER BISTRICA, socialno varstvo, d.o.o.

Cesta talcev 10

1230 DOMŽALE