Opis delovnega mesta

Podjetje Vivo d.o.o. za prehranski obrat v Mengšu zaposli:

  • KUHARJA V DOPOLDANSKEM ČASU (m/ž)

Opis del in nalog:

  • kuhanje malic in kosil
  • priprava jedi pred gosti
  • skrb za porabo materiala
  • izvajanje in kontrola pomočnikov pri pripravi hrane
  • izvajanje higiensko varnostnih predpisov HACCP
  • izvajanje predpisov iz varstva pri delu in požarne varnosti
  • prevzem materiala in drugih sredstev za potrebe kuhinje
  • naročanje materiala in drugih sredstev v kuhinji
  • priprava in vzdrževanje delovnega prostora, opreme in pripadajočega inventarja
  • vodenje ustreznih evidenc
  • opravljanje ostalih del po nalogu nadrejenega

Pričakujemo:

  • pozitivna naravnanost
  • predhodne izkušnje s pripravo hrane
  • odgovornost, vestnost
  • veselje do timskega dela
  • urejenost
  • veselje do dela s strankami

Pogoji dela:

  • dopoldansko delo
  • zaposlimo vas: redno, pogodbeno ali študentsko (po vaših željah)
  • delo v prijetnem in urejenem kolektivu
  • redno plačilo, polni delovni čas

Lokacija dela: LEK Mengeš

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na: darja.korelc@vivo.si

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  ga. Darja Korelc, +386 41 371 606, darja.korelc@vivo.si .

Naslov delodajalca:

VIVO d.o.o., PE MENGEŠ
Dunajska 125
1000 Ljubljana

Več o VIVO d.o.o.

Obiščete nas lahko tudi na: http://www.vivo.si/