Opis delovnega mesta

MG9,GAŠPER ŽNIDARŠIČ S.P. zaposli:

  • KURIR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • kurirska dela
  • razvoz paketov v Ljubljani do 20kg
  • uporaba ročnega skenerja
  • nalaganje v skladišču
  • dostava fizičnim strankam in podjetjem
  • pobiranje pri podjetjih
  • razklad paketov v skladišču na centrali

Pričakujemo:

  • tekoče znanje slovenskega jezika
  • vozniški izpit B kategorije
  • zanesljivost

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja
  • zaposlitev za polni delovni čas
  • urnik dela je dopoldan ( začetek ob 9h, ter konča ob 17h )
  • kraj dela na področju Ljubljane ( razvoz )
  • okvirna mesečna plača 1.250,00€ bruto

Način prijave:  svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞 g. Gašper Žnidaršič email: gasperzni@gmail.com

Naslov delodajalca:

MG9,GAŠPER ŽNIDARŠIČ S.P.
Bizoviška cesta 2f
1261 Ljubljana – Dobrunje