Opis delovnega mesta

Si želite zaposlitve na letališču? Ste motivirani in fizično dobro pripravljeni? Za našega naročnika, uspešno mednarodno družbo za upravljanje letališč, iščemo kandidate za delovno mesto letališko transportnega delavca (m/ž).

K sodelovanju vabimo:

  • LETALIŠKO TRANSPORTNI DELAVEC (m/ž)

Opis delovnega mesta:

– opravljanje internega transporta
– sortiranje in urejanje vozičkov
– razkladanje in nakladanje blaga
– čiščenje letal
– upravljanje s tehničnimi sredstvi za oskrbo letal
– druga dela po navodilih nadrejenih

Pričakujemo:

– vsaj II. stopnjo izobrazbe
– vozniški izpit B kategorije
– pripravljenost delati v več izmenah
– fizično dobro pripravljenost, motiviranost in vestnost

Prijavite se lahko tako da pošljite vaš CV na: zaposlitev@manpower.si

Za več informacij lahko pokličete na 01 560 06 90.

Nudimo:

– zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja
– stimulativno in urejeno plačilo
– plačano osnovno in dodatno zavarovanje
– delo v uspešnem, mednarodnem podjetju

Več informacij na www.manpower.si