Opis delovnega mesta

ELKO ELEKTROKOVINA PROIZVODNJA ELEKTROMOTORJEV, ČRPALK IN LIVARNA MARIBOR D.O.O. zaposli:

  • MANJ ZAHTEVNA DELA V LIVARNI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • opravljanje manj zahtevnih livarskih del
  • opravljanje del v čistilnici odlitkov (peskanje, brušenje, lomljenje,…)
  • odprava napak na livarskih izdelkih
  • priprava materialov za izdelavo livarskih izdelkov (po navodilih nadrejenih).

Pričakujemo:

  • izobrazba: nižja poklicna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • delovne izkušnje: 1 leto

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev.

Način prijave: Svojo vlogo pošljite po e- pošti..

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: RAHELA PUŠNIK, telefon: 02 228 66 53, e-naslov: r.pusnik@tsn.si

ELKO ELEKTROKOVINA PROIZVODNJA ELEKTROMOTORJEV, ČRPALK IN LIVARNA MARIBOR D.O.O.

Tržaška cesta 23

2000 Maribor

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net