Opis delovnega mesta

AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o. zaposli:

  • MEDIJSKI PLANER (m/ž)

Opis del in nalog:

  • DELA IN NALOGE MEDIJSKEGA PLANERJA/ PLANERKE.

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Marketing in oglaševanje alternativno: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Družbene vede, novinarstvo in informacijska znanost, drugo
  • znanje angleškega jezika
  • osnovna računalniška znanja
  • vozniški izpit B kategorije
  • 3 leta delovnih izkušenj
  •  DOBRO POZNAVANJE MEDIJSKEGA TRGA, ODLIČNE KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTMI IN UPORABA EXCEL-A,
  • ZNANJE ANGLEŠČINE IN POGOJNO ŠE ENEGA TUJEGA JEZIKA.
  • PRIČAKUJEMO NATANČNOST, ODGOVORNOST,
  • VESELJE DO DELA V TIMU,
  • DOBRE ANALITIČNE SPOSOBNOSTI, PROAKTIVNOST.

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • zaposlitev za polni delovni čas
  • poskusna doba 3 mesece
  • dopoldansko delo
  • 2000 EUR bruto / mesečno

Način prijave: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: GRABROVEC MATEJ telefon: 041 970 175 el. naslov: jobs@novelus.si ; pripis (mediaplaner20)

Naslov delodajalca:

AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o.

Ulica heroja Nandeta 37

2000 MARIBOR