Opis delovnega mesta

BETI Tekstilna industrija d.d. zaposli:

  • MEHANIK – KOTLAR (m/ž)

  • KONTROLA DELOVANJA STROJNE OPREME, ČIŠČENJE, PREVENTIVNO VZDRŽEVANJE, KURATIVNO VZDRŽEVANJE STROJNE OPREME, ČIŠČENJE IN POPRAVILA V DELAVNICI, NADZOR DELOVANJA KOTLA IN OSTALE OPREME V KOTLOVNICI, SPREMLJANJE SPREMLJAJOČIH NAPRAV V KOTLOVNICI, NADZOR DELOVANJA KOMPRESORSKE POSTAJE,NADZOR DELOVANJA ČRPALIŠČA, ČISTILNE NAPRAVE, TOPLOTNE POSTAJE

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo, srednja poklicna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • vozniški izpit B kategorije
  • angleški jezik  – znanje zadovoljivo

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece
  • večizmensko delo

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MATKOVIČ BRANKO telefon: 07 36 38 158 el. naslov: branko.matkovic@beti.si

Naslov delodajalca:

BETI Tekstilna industrija d.d.

Tovarniška cesta 2

8330 METLIKA