Opis delovnega mesta

Podjetnik Darko Opara s.p.  zaposli novega sodelavca:

  • MEHANIK STROJEV ZA NEGO ZELENIH POVRŠIN (m/ž)

  • delo zajema delovne naloge samostojnega mehanika drobne kmetijske mehanizacije, med katero štejemo izdelke za nego zelenih površin in potrebe domačih mojstrov: verižne žage, rotacijske kosilnice, parkovni traktorji, snežne freze, elektroagregati …

Pričakujemo:

  • marljivo, komunikativno, iznajdljivo, urejeno osebo, pripravljeno sprejeti izzive dinamičnega dela v moderno opremljeni servisni delavnici

Nudimo:

  • primerno, redno mesečno plačilo
  • mirno in urejeno delovno okolje
  • možnost rednega in dodatnega izobraževanja
  • napredovanje
  • stabilno sodelovanje usmerjeno na dolgi rok

Način prijave: Prijave kandidatov, ki vas delovno mesto zanima in ustrezate razpisnim pogojem, sprejemamo po e-pošti na mail: darko.opara@opara.si

Kontaktna oseba: Dodatne informacije na tel.: 01 724 82 67, od 8h-17h, pon.-pet., g. Opara.

Naslov delodajalca:

Darko Opara s.p.

Ljubljanska cesta 123

1230 Domžale

Več o Darko Opara s.p.

Smo podjetje z več kot 60-letno tradicijo na tem področju dela. Predstavljamo referenčni servis in temu primeren strokovni nivo storitev. Smo predstavniki najbolj uveljavljenih globalnih proizvajalcev na slovenskem trgu. Naše storitve cenijo občasni in tudi najbolj zahtevni uporabniki.