Opis delovnega mesta

Podjetje Gradus – Ars d.o.o., ki se ukvarja s proizvodnjo luksuznih mobilnih hiš namenjenih turistični nastanitvi, zaradi povečanja obsega dela zaposlijo:

  • MIZARJE (m/ž)

  • delo poteka v proizvodnji, kjer se na mesečni ravni sestavi od 12 – 14 mobilnih enot, trenutno velikosti 36m2
  • montaža že pripravljenih pohištvenih elementov v vsako mobilno enoto (kuhinja z aparati, spalnica, okrasni stenski paneli…)
  • izdelava natančnejših zaključkov (zaključne letve, pokrivne letve…)

Pričakujemo:

  • izkušene mizarje oz. ljudi ki imajo izkušnje z delom v pohištveni in lesni panogi

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja
  • možnost pogodbenega sodelovanja

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po po e – pošti. Veselimo se vsakega kandidata z interesom po sodelovanju.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. ERIK ZORN telefon: 068 178 406 el. naslov: info@gamobil.com

Naslov delodajalca:

GRADUS-ARS d.o.o.

Župančičeva ulica 8

5270 Ajdovščina

Vsem kandidatom, ki bi si naše delo želeli ogledati na spletu se oproščamo, saj je marketinški material zaradi prej omenjene rasti prodaje v tem trenutku še v izdelavi. Smo pa vsakega interesenta veseli in ga vabimo na razgovor ter predstavitev dela, ki ga opravljamo.

Več o Gradus - Ars d.o.o.

Podjetje Gradus Ars d.o.o. ki od leta 2018 na trgu nastopa pod znamko GA Mobil, je proizvajalec luksuznih, visoko kvalitetnih ter nizko energetskih mobilnih hiš, namenjenih turistični nastanitvi. Podjetje je svojo pot na trg začelo v letu 2018, ko se je zaradi uspeha v prodaji novega koncepta nastanitve, delo povečalo za več kot 1000%. Novo rast zaradi prihajajočih projektov in investiciji v lastne turistične nastanitve, podjetje pričakuje v letu 2020, ko se bo obseg dela povečal še za dodatnih 130%. Trenutno so proizvodne kapacitete zasedene vse do leta 2022. Podjetje zaradi doseganja potrebnih dobavnih rokov, ter ohranjanja kvalitete produktov, zato išče dodatne člane svoje zasedbe. Kandidatom, ki bodo pokazali interes, voljo in izkušnje nudimo možnost dolgoročnega vzajemnega sodelovanja.