Opis delovnega mesta

Podjetje Leska d.o.o. zaposli:

  • MIZAR (m/ž) in LESARSKI TEHNIK (m/ž)

  • sestavljanje pohištva in delo na računalniško vodenem stroju

Pričakujemo:

  • izobrazba:
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • delovni čas:  od ponedeljka do petka od 07:00-15:00

Način prijave:  Svoj življenjepis pošljite na e-mail Info@leska.si

Kontaktna oseba: 📞 068 / 157 – 167 (g. Janez)

Naslov delodajalca:

Leska d.o.o.
Ulica Kondrada Babnika 25
1210 Ljubljana-Šentvid

Proizvodnja:
Poslovna Cona Žeje pri Komendi
Pod brezami 8
Slovenija

Več o Leska d.o.o.

Zgodovina podjetja sega v leto 1909. V Vižmarjah pri Ljubljani je Jakob Kajzer začel s svojo mizarsko obrtjo in začela se je pisati zgodovina mizarstva Kajzer. Podjetje izdeluje visokokakovostno pohištvo. Specializirano je za izdelavo pisarniškega pohištva, opreme hotelov, lekarn, šol in druge luksuzne opreme po naročilu.

Po toliko letih obstoja podjetje ve, kaj stranki pomeni oprema prostora, v katerem preživi večino svojega časa tako v poslovnem kot tudi v privatnem svetu. Svojo zgodbo govorijo tudi stranke in arhitekturni biroji, s katerimi že desetletja skupaj ustvarjajo ekskluzivne projekte. Z nekaterimi podjetje poslujejo že od samega začetka ustanovitve. Živi dokaz o kvaliteti izdelkov so stranke, ki se na podjetje obračajo tudi po 30 letih, da ponovno skupaj začrtajo novo poglavje v zgodovini podjetja.