Opis delovnega mesta

Montaža Golob, vgrajevanje pohištva, d.o.o. zaposli:

  • MIZAR – MONTER (m/ž)

  • delo monterja pohištva je terensko in poteka tako doma kot v tujini (predvsem v evropi) – pri naročniku
  • delo in naloge monterja pohištva so: raznos materiala na delovno mesto, postavljanje šablon, postavljanje in montaža predelnih sten ter oblog, montaža konstrukcij in podkonstrukcij, pomoč pri montaži, montaža pohištva, skrb za red in čistočo ter urejeno delovno okolje ter druga dela po navodilih nadrejenega, ki so v neposredni povezavi s področjem dela.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Lesarska, papirniška, plastična, steklarska in podobna tehnologija
  • vozniški izpit B kategorije
  • delovne izkušnje 3 leta

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mesece s poskusno dobo 3 mesece

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: GOLOB JANEZ telefon: 041 729 876 el. naslov: jani@montaza-golob.si

Naslov delodajalca:

Montaža Golob, vgrajevanje pohištva, d.o.o.

Rakovnik 3

8310 Šentjernej

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net