Opis delovnega mesta

Pridružite se podjetju KMETEX d.o.o. na področju proizvodnje industrijskih strojev (CNC stroji in oprema) in mobilnih rešitev (specialne predelave vozil in opreme). V naš mlad tim, k sodelovanju vabimo:

  • MONTAŽER v Cerkvenjaku (m/ž)

Naloge in odgovornosti:

  • samostojno ali skupinsko izvajanje montažnih del kot so vijačenje, kovičenje, lepljenje, fugiranje, montaža pločevin, montaža strojnih elementov, mehanskih komponent, …
  • uporaba ročnih orodij,
  • upoštevanje predpisov in navodil za varno delo in požarno varnost.

Kaj pričakujemo:

  • delovne izkušanje na podobnem delovnem mestu,
  • samostojnost,
  • strokovna in splošna znanja,
  • pripravljenost na usposabljanje in izobraževanje,
  • natančnost, strokovnost, komunikativnost,
  • vozniško dovoljenje B kategorije,
  • osnovno znanje nemškega ali angleškega jezika.

Kaj nudimo:

  • možnosti za osebni in strokovni razvoj,
  • delo v mladem in kreativnem kolektivu,
  • stimulativno redno plačilo za opravljeno delo,
  • enoizmensko delo z prostimi vikendi in prazniki,
  • delovno razmerje za določen čas 3 mesecev z možnostjo podaljšanja pogodbe za nedoločen čas,
  • kreativno, dinamično delo, izobraževanja,…

Prosto delovno mesto je v Cerkvenjaku.

Način prijave: prijave pošljite na mail: zaposlitev@kmetex.com

Naslov delodajalca:

KMETEX d.o.o.

Brengova 43c

2236 Cerkvenjak