Opis delovnega mesta

Podjetje WALTIS, Valtis ogrevanje d.o.o. – je ugleden slovenski proizvajalec visokokakovostnih kotlov na lesno biomaso. Lasten proizvod in razvoj ogrevanih sistemov, z večletnimi izkušnjami.

So podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje, s specializiranim razvojem popolnoma avtomatskih kotlov na pelete.

Zaradi odličnega poslovanja in povečanega obsega dela k sodelovanju vabijo novega sodelavca:

  • MONTAŽER (m/ž)

  • ročna in strojna sestava končnih izdelkov podjetja ( montaža oblog, vrat, šamotov, električnih komponent, …)
  • nameščanje nalepk, logotipov, certifikacijskih nalepk na kotle
  • čiščenje in pakiranje končnih izdelkov podjetja
  • priprava kotlov za odpremo

Pričakujemo:

  • znanje iz tehnične stroke (elektro stroka)

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • plača fiksni del 1.200€ + variabilni del glede na učinkovitost
  • prijeten, manjši in prijazen kolektiv
  • fiksni delovni čas od 6.00 do 14.00

Način prijave: Kandidati naj pošiljajo prijave na ✉ zaposlitev@valtis.si

Naslov delodajalca:

Valtis ogrevanje d.o.o.
Cesta k Tamu 61

2000 Maribor

Predstavitev podjetja Waltis: https://www.youtube.com/watch?v=OZFn3vSP_x8&t=10s

Več o Valtis ogrevanje d.o.o.

Smo podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje.
Posebej smo specializirani v razvoj popolnoma avtomatskih kotlov na pelete, ki uporabnikom zagotavljajo popolno udobje pri ogrevanju doma. Izkušnje Waltis tima segajo v osemdeseta leta prejšnjega stoletja. Takrat so v razvojno - prototipni skupini podjetja Ferrotherm, enega največjih jugoslovanskih proizvajalcev kotlov, razvijali prototipe za domač in avstrijski trg. Pri razvoju in proizvodnji prototipov je ta skupina ljudi skozi leta sledila avstrijskim trendom. Odločili so se za nadaljevanje svoje poti in prenos sodobnih načinov ogrevanja s severa na domač trg, pri tem pa je nastalo tudi ogromno inovacij.