Opis delovnega mesta

Podjetje PI-MODUL, alu stavbno pohištvo in modularni mobilni objekti d.o.o. zaposli:

  • MONTER ALU STAVBNEGA POHIŠTVA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • PRIPRAVA MATERIALA V DELAVNICI IN MONTAŽA NA TERENU

Pričakujemo / nudimo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Strojništvo in obdelava kovin
  • VOZNIŠKI IZPIT A, B
  • kandidat mora biti zanesljiv, marljiv in natančen pri svojem delu. Zažaljene so delovne izkušnje na podobnih delovnih mestih. Zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • delovno mesto je v Kamniku.

Način prijave: Resni kandidati naj pošljejo prijavo po emailu: info@pimodul.si ali pokličejo za razgovor na 01 839 43 10.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  MAGDALENIĆ ANJA telefon: 01 839 43 10 el. naslov: info@pimodul.si

PI-MODUL, alu stavbno pohištvo in modularni mobilni objekti d.o.o.

Ažmanova ulica 38

1000 LJUBLJANA