Opis delovnega mesta

Želite delati v hitro rastočem podjetju aktivnem tako v Sloveniji kot tudi v tujini? V ekipo monterjev vabimo sodelavce, ki si želijo biti del pozitivne ekipe in imajo izkušnje z montažo hal / šotorov ali pa so se teh veščin pripravljeni priučiti. Zaposlimo osebo na delovnem mestu:

• MONTER KOVINSKIH KONSTRUKCIJ (m/ž)

Pričakujemo:

• Vestnost, zanesljivost in pripravljenost za delo.
• Poznavanje ročnega in akumulatorskega orodja.
• Zmožnost dela na višini.
• Sposobnost dela v ekipi in sodelovanja s sodelavci.
• Izkušnje s postavljanjem industrijskih hal in šotorov so zaželene, niso pa pogoj.

Nudimo:

• Zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.
• Delo v Sloveniji in tujini.
• Poskusna doba je 3 mesece.
• Delodajalec krije stroške prevoza, bivanja in prehrane tudi za čas dela v tujini.
• Učenje in pridobivanje izkušenj.

Kontakt in prijave:

LUR GROUP, celostne storitve d.o.o.

Kajuhova cesta 1, 3325 Šoštanj

Kandidati naj pokličejo za razgovor ali prijavo pošljejo po e-pošti:  info@lurgroup.eu

Kontaktna oseba: Luka Tesovnik, tel.: 070 653 563.