Opis delovnega mesta

Pridruži se ekipi vodilnega slovenskega proizvajalca ogrevalnih sistemov na lesno biomaso!  Odlikuje nas lasten proizvod in razvoj ogrevanih sistemov, z večletnimi izkušnjami.

Zaposlite se v podjetju WALTIS, ki je Slovenski proizvajalec visokokakovostnih kotlov na lesno biomaso.

MONTER OGREVALNIH NAPRAV (m/ž)

  • montaža kotlov na terenu v Sloveniji (od zamenjave peči do izvedbe kompletne kotlovnice)
  • naročanje potrebnih drobnih materialov za prihodnje montaže

Pričakujemo:

  • znanje iz tehnične stroke hidro inštalacij (montaža peči)
  • odgovornost za vodstvo montažne ekipe na terenu

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • plača 1.200,00 – 2.000,00 EUR na mesec NETO (odvisno od znanja in delovne učinkovitosti)
  • moderna delovna sredstva in orodja
  • prijeten, manjši in prijazen kolektiv

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e-pošti na: zaposlitev.valtis@gmail.com ali pa nas pokličete na telefonsko številko 02 460 08 01.

Priporočljiv je tudi ogled videa, kjer si lahko pogledate več o podjetju:

https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/zaposlitev-monter

Valtis ogrevanje, družba za proizvodnjo, storitve in trgovino d.o.o.

Cesta k Tamu 61

2000 Maribor